Chusty Trychologiczne

Mam na imię Magda i jestem Trychologiem z łysieniem androgenowym.

Na początku chusty powstały z myślą o mnie i Osobach zmagających się z wypadaniem włosów. Jednak po roku, wielu testach i podróżach po świecie uzyskały pozytywny odbiór szerokiego grona kobiet. Na początek testowały je moje znajome, rodzina i klientki mojej TrychoClinici.

Okazało się ze Wszystkie Kobiety mogą postawić na wysoką estetykę, piękny materiał, wygodę i jakość ponieważ chusty chronią, ale również zdobią. Pięknie wyglądają do wieczornych kreacji.

Materiał z którego są zrobione pokryty jest warstwą DRY-UP. Odprowadzają wilgoć, skóra głowy się nie poci. Aby dodać jeszcze więcej bezpieczeństwa pokryliśmy chusty filtrem 50+ (najwyższa ochrona).

Dzianina, z której mamy chustę, jest lekka, elastyczna, szybkoschnąca, nie gniecie się. Bardzo fajnie sprawdza się u dzieci (wersja mała). Z dużej chusty 70/200 możemy również upinać pareo, bluzki, spódniczki i inne…

Żeby ułatwić państwu upięcie chust, na naszym kanale zamieściliśmy filmiki instruktażowe. Chusty nadają się na każde wyjście. Liczy się tylko pomysł w jaki sposób je ozdobimy. Mogą to być broszki, sztuczne kwiaty, pióra, przypinki i inne…

Gorąco zapraszam
Produkt Polski

Stworzony przez Magdalenę Wojtaszewską
Trycholog – TrychoClinica

Magda 😉