Przeszczepy i opieka po

Moi drodzy,

Zajmujemy się również prowadzeniem klienta do przeszczepu jak również po nim. Współpracujemy z firmą, która takie przeszczepy organizuje w Turcji. Byłam osobiście sprawdzić klinikę i jakość wykonanych usług. Mamy nawet Panią (a to rzadkość), która poddała się przeszczepowi (metodą bez golenia czubka głowy).

Dwie metody przeszczepów, które obecnie królują to: FUE i DHI

Jeżeli nasze możliwości nie są w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom ostatnim ratunkiem jest właśnie przeszczep. Na naszym fanpage Facebooka udostępniliśmy filmik z takiej podróży z naszą Klientką. Bardzo ważne jest wyjaśnienie jak ma zadziałać przeszczep i co robić aby utrzymać resztę włosów wspaniałej kondycji.

Jest wiele cennych uwag dietetycznych, pielęgnacyjnych, żeby uzyskać jak najlepsze i jak najdłuższe efekty. Zapraszamy na konsultacje.

Metoda FUE

Przeszczepy włosów metodą FUE należą do zabiegów małoinwazyjnych, przeprowadzanych w trybie chirurgii jednego dnia. Oznacza to, że jeszcze tego samego dnia Pacjent, może wrócić do domu. Pacjenci kwalifikowani są do przeszczepu włosów przez lekarza. W trakcie konsultacji analizowana jest historia chorobowa Pacjenta i omawiane jego oczekiwania w zakresie rekonstrukcji owłosienia. Pacjenci zakwalifikowani do zabiegu otrzymują od lekarza konkretne zalecenia, w jaki sposób przygotować się do przeszczepu. Oprócz obowiązkowych badań ważne jest również zaprzestanie przyjmowania określonych leków, unikanie ekspozycji na słońce, czy niepalenie papierosów.

Metoda DHI

Ta metoda polega na otwieraniu i wszczepianiu mieszków w tym samym momencie. Potrzebne jest do tego narzędzie zwane piórem Choi lub implanter DHI. Podczas przeszczepu włosów metodą DHI używa się nawet kilkanaście takich narzędzi, które wyglądają jak długopis. W środku zamiast atramentu znajdują się mieszki włosowe. W momencie wbicia igły pióra Choi, otwieramy kanały i tym samym wszczepiamy nowe włosy, następnie chirurg wyjmując implanter, zostawia nowe mieszki włosowe wciskając tłoczek w piórze Choi.